“Підходимо, берем собі щастя!”: як у Вінниці розпочався дев`ятий “Хвіст-фест”. ФОТОРЕПОРТАЖ

17:41
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Сьогодні у центрі Вінниці розпочався дев’ятий благодійний ярмарок “Хвіст-фест”. Загалом на нього принесли близько сотні тварин, переважно непородистих собак та котів, частина з яких за лічені хвилини після його початку вже встигла знайти собі нових господарів.

Цього разу на традиційний “пухнастий” ярмарок, який стартував о 14:00 на Європейській площі, своїх та знайдених тварин принесли понад 30 учасників.

 

 

 

 

 

Допомагають на фесті знайти домівку чотирилапим переважно волонтери, які постійно мають справу з безпритульними тваринами, а також звичайні вінничани, які прийшли у пошуку нових господарів для своїх чотирилапих.

Так, наприклад, Тетяна Вікторівна на ярмарку знайшла нову господарку для котика Тома, якого викинули біля її будинку. До цього вона тримала в себе котеня понад два тижні, та розповідає – це вже не перша тварина, якій вона допомогла знайти домівку, попри те, що у ярмарку бере участь вперше.

 

 

 

Забирали до себе тварин вінничани теж з різних причин. Наприклад, Світлана Миколаївна, у якої Том тепер житиме, обрала саме цього біло-рудого пухнастика через ностальгію за своїм старим улюбленцем.

Натомість родина Ружанських у складі тата, мами та двох дітей обрала собі цуценя пекінеса, ім`я якому оберуть згодом. Кажуть, що “Буде ще один член родини”, – у них уже є кіт, собака, рибки та папуга.

Родина Ружанських

 

 

 

 

Нарешті, були на “Хвіст-фесті” й вінничани, які наголошували, що принципово обирали саме безпритульних тварин та чекали саме на цей ярмарок. Так, Володимир з дружиною Наталею прийшли на фест, аби обрати собі непородисту собаку – до цього вони вже завели собі таку кішку.

– Ідей не було купувати тварину, бо я знаю, що у Вінниці є повно тварин, яким потрібно десь жити. Тому прийшли саме сюди, аби обрати “подружку життя”, – зазначив Володимир.

 

 

 

 

 

 

 

 

Олена Суботіна

Організаторка “Хвіст-фесту”, Олена Суботіна, розповідає, що знайти собі друга на ярмарку відносно просто – з документів потрібен лише паспорт, але перед тим як забрати з собою домашнього улюбленця, потрібно буде пройти співбесіду-консультацію та заповнити коротку анкету.

Разом з тим, судячи з посмішок на обличчях нових власників тварин, витрачений на це невеликий час того вартий. Коштів за тварин платити не потрібно, однак можна пожертвувати кошти на майбутні “перетримки” тварин та інші волонтерські потреби.

 

 

 

 

 

 

Зазначимо, що сьогодні дев’ятий хвіст-фест триватиме до 18:00.

Як допомагали вінницькі волонтери безпритульним тварин, зокрема під час пандемії коронавірусу – читайте у нашому матеріалі за ЦИМ посиланням. 

Як відбувся один із таких благодійних ярмарків у Вінниці раніше – дивіться та читайте ТУТ. Фейсбук-сторінка “Хвіст-фесту” – ТУТ.

Фото Марини Сербінович

Читайте також: Допомога “хвостикам”: як вінницькі волонтери рятують тварин в умовах карантину. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: У Вінниці волонтери допомагають безпритульним тваринам пережити карантин. ВІДЕО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.