У Вінниці волонтери допомагають безпритульним тваринам пережити карантин. ВІДЕО

8:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

Від карантину страждають не лише люди, а й тварини також. Поки містяни ізолювались у своїх домівках й більшість закладів та підприємств зачинені, безпритульним котам та собакам бракує їжі. 

Щодня дві вінницькі волонтерки роздають чотири кілограми ковбаси, 3 кілограми сухого корму й 2 відра каші, щоб допомогти безпритульним тваринам, розповідають у сюжеті UA: Вінниця.

 

Якщо раніше тварин підгодовували при закладах громадського харчування чи різних підприємствах, то тепер, коли все зачинено, опікуються тваринами лише волонтери. У Вінниці близько 20 зооволонтерів, які підгодовують тварин. Вони розділили місто на декілька районів й за кожен відповідає волонтер, який там мешкає.

 

 

Наприклад, дві волонтерки – Світлана Вєтрякова та Ольга Іванова – відповідають за частину Замостя. Зокрема, Світлана опікується тваринами на території від Муніципального ринку до залізничного вокзалу, а Ольга – від Будинку Офіцерів до педагогічного університету.

 

– Знаєте, раз погодувала і вже вдруге йду, тому що душа болить, – розповідає Світлана Вєтрякова. – Люди бояться навіть вийти й погодувати тварину у своєму дворі. Не потрібно їх гладити, лише погодувати. У зв’язку з такою ситуацією, їх (безпритульних тварин – ред.) з’являється дуже багато. З кожним днем все більше. Таке враження, що вони передають іншим, що десь там можна поїсти й вони приходять.

 

– Людина може піти й заробити собі на шматок хліба. А тварина або знайде собі щось на смітнику, або просто помре з голоду, – додає Ольга Іванова. – Вони не винні, що їх викидають.

 

Волонтерки приходять годувати тварин щодня. За словами Ольги Іванової, іноді доводиться виходити й декілька разів на день. Смаколики для собак та котів купують за власний кошт. Якщо коштів на їжу не вистачає, або помічають, що тварина потребує ветеринарної допомоги – тоді оголошують про збір коштів через соціальні мережі.

Читайте також: Вінницькі школярі зібрали понад 9 тисяч гривень на допомогу тваринам. ВІДЕО

Читайте також: У пошуках дому: історії собак з вінницького притулку, які чекають нових господарів. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.