Під час повітряної тривоги під обстрілами сьогодні опинились об’єкти критичної інфраструктури Вінниччини

15:45
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні вдень, 23 листопада, під час оголошення масштабної повітряної тривоги по всій Україні, в деяких областях було влучання російських ракет в об’єкти критичної інфраструктури. Наразі вже відомо про деякі знеструмлені ділянки на залізниці та аварійні відключення світла по всій Україні.

Як повідомив на фейсбук-сторінці голова Вінницької ОВА Сергій Борзов, зокрема під обстрілом ворога виявились об’єкти критичної інфраструктури на Вінниччині.

Користувачі в соцмережах повідомляють про раптове відключення світла у деяких районах Вінниці, призупинення водопостачання, а також поганий мобільний інтернет. Також Вінницька облрада повідомила, що наразі Суми, Черкаси, Хмельницький, Житомирщина, Волинь та Вінниця частково без світла. Окрім цього, наразі електротранспорт у Вінниці стоїть, також є проблеми з мобільним зв’язком.

Окрім цього, за повідомленнями “Укрзалізниці” у результаті ворожих атак на енергетичну інфраструктуру є знеструмлені ділянки у столиці, Дніпрі, Миколаєві, на Львівщині, Вінниччині, Сумщині та Харківщині. Відправлення найближчих поїздів можливе із затримкою, задіяно резервні тепловози.

“Укренерго” на фейсбук-сторінці повідомило, що у всіх регіонах відбуваються аварійні відключення.

Вже відомо про влучання в Києві та на Київщині. Зокрема, голова Київської ОВА Олексій Кулеба в телеграм-каналі повідомив про влучання по житловому сектору та інфраструктурних критичних об‘єктах в Київській області. А мер Києва Віталій Кличко про кілька вибухів у різних районах столиці та влучання в один з інфраструктурних об‘єктів.

Також як повідомляє “SPRAVDI” з посиланням на голову Закарпатської ОВА Віктора Микиту, сусідні з Закарпаттям області також виявились під обстрілом.

В Офісі президента Володимира Зеленського одразу ж відреагували на ракетні удари:

О 15:15 на Вінниччині був відбій тривоги.

О 15:10 Укрзалізниця повідомила, що знеструмлені вокзали Укрзалізниці переходять на резервне живлення, першими відновлені Київ, Харків і Вінниця. Тут розгорнуті укриття та пункти безпечного очікування, пасажири можуть продовжувати висадку та посадку через підземні переходи.

Ілюстративне фото – https://1zahid.com/