Патрульні почали “зачистку” Соборної від недобросовісних водіїв. ФОТО

18:39
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Вінницькі правоохоронці надвечір 14 червня, після великих ранкових заторів, пов’язаних з “блокадою” Київського мосту, почали “розганяти” недобросовісних водіїв, котрі неправильно паркуються та заважають руху решти транспорту.  

Наряди патрульних VежА помітила близько 14:00: ”копи” підходили до кожної автівки, що стояли на проїжджій частині вздовж центральної вулиці міста і в яких перебували водії. Таких було багато і не всі вони реагували на зауваження адекватно.

5 км за годину: центр Вінниці знову став у заторах. ФОТО, ВІДЕО

  • На деяких водіїв, які починають сваритися і не хочуть запаркуватися правильно, ми складаємо постанови, але у 80% випадків – просто пояснюємо водіям, що так робити не можна, особливо в наявній ситуації. Більшість розуміють і шукають нормальні парковки, але не всі, – розповів патрульний Дмухайло. 

Нагадаємо, що з 7:00 14 червня Київський міст повністю закритий для руху транспорту, в т.ч. для громадського та машин екстрених служб. У перший ранок “мостової блокади” у центрі міста утворився багатокілометровий затор, викликаний надмірною кількістю транспорту. Напередодні поліція попереджала, що на Соборній працюватимуть додаткові наряди, які стежитимуть за коректним паркуванням водіїв уздовж центральної вулиці міста.