Паралімпієць з Вінниці здобув “золото” на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

15:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький паралімпієць Олександр Казік здобув “золото” на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону.

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, змагання проходили в Естерсунді, що у Швеції.

Уся Вінниця вболіває за наших! Кожна перемога сьогодні має значення! Дякую нашим спортсменам за силу і волю до перемоги! – йдеться у дописі.

ОНОВЛЕНО: Крім того, як повідомляє в телеграм-каналі очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов, у другий день змагань у лижних перегонах у класі стоячи (індивідуальна гонка на дистанції 18 кілометрів) – бронзу виборов Григорій Вовчинський.

Загалом змагання чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону триватимуть до 29 січня 2023 року. Участь беруть спортсмени 19 країн світу. Команду України представляють 24 спортсмени з інвалідністю.

Олександр Вікторович Казікукраїнський лижник, біатлоніст. Він дворазовий срібний призер зимових Паралімпійських ігор 2018 у Пхьончхані.