Палаци, зоодворик та церква: «Офіс туризму Вінниці» презентує новий екскурсійний проєкт «Козацькими стежками»

18:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Офіс туризму Вінниці» цієї суботи, 10 червня, презентує новий екскурсійний проєкт «Козацькими стежками» з гідесою Оксаною Роздорожнюк.

Як повідомляє Visit Vinnytsia, це одноденний сімейний тур Вінниччиною.

Маршрут туру: Вінниця – Стара Прилука (Палац Мерінга, пам’ятник Зельману Ваксману) – Мала Ростівка (Палац генерала Заботіна) – Іллінці – Кальник (пам’ятник Івану Богуну) – Хрінівка (зоодворик) – Дашів (обід) – Іллінецька Астроблема.

Тому під час мандрівки можна буде дізнатись про:

– Палац Сергія Мерінга у Старій Прилуці, декорований у мавританському стилі і збудований подібно до Маріїнського палацу у Києві. У XVI столітті біля замку було 4000 козацьких осель.

– Сусіднє село Нова Прилука. Воно було сотенним козацьким містечком і сьогодні відомо тим, що тут народився знаменитий мікробіолог, Лауреат Нобелівської премії Зельман Ваксман.

– Палацо-парковий комплекс садиби Заботіних. Його збудували у неоготичному стилі у Малій Ростівці. Тут можна оглянути відроджену сучасниками дерев’яну козацьку церкву.

– Кальник, який був місцем розташування Кальницького (пізніше Вінницького) козацького полку. В різний час його полковниками були Іван Богун, Іван Вертелецький та Іван Сірко.

– Стародашівську Михайлівську дерев’яну п’ятикупольну церкву. Вона є пам’яткою архітектури національного значення і вважається одним із кращих витворів дерев’яної архітектури Поділля. Також у Дашеві можна побачити палац Влодзімежа Потоцького.

– Зоодворик «Лісова казка» в лісництві у Хрінівці. Там доглядають за різними тваринами, яких врятували від загибелі. Загалом тут близько 300 підопічних.

– Іллінецьку Астроблему у фіналі мандрівки. Це місце падіння метеориту на поверхню планети 400 мільйонів років тому.

Розпочнеться тур о 7:30, а повернення у Вінницю планується орієнтовно о 18:00 – 19:00. Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням. Місце зустрічі – навпроти Центрального автовокзалу (вул. Київська, 8 ). Вартість – 600 гривень.

Оплата за реквізитами: КП «Офіс туризму Вінниці», ЄДРПОУ 41204225, UA193204780000026000924426717 в АБ «Укргазбанк», МФО 320478, в призначенні платежу вказувати ПІБ екскурсанта, згідно реєстраційної форми.

Зазначено, що консультант підтвердить реєстрацію та оплату за добу до початку екскурсії.

Фото – зі сторінки Visit Vinnytsia 

Читайте також: Тур для всієї сім’ї та мандрівки для дітей: «Офісу туризму Вінниці» опублікував розклад екскурсій та турів на червень

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.