× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

П’єро та лисичка без Колобка: на площі перед “Книжкою” з’явились фігури казкових героїв. ФОТО

17:33
Автор: Vежа

Перед новим приміщенням вінницького театру ляльок встановлюють фігури казкових героїв. 

На площі перед адмінбудівлею “Книжка”, куди невдовзі переїде Вінницький обласний академічний театр ляльок “Золотий ключик” почали монтувати фігури казкових героїв. Наразі там можна побачити Царівну-жабу, П’єро, Лисичку з казки про Колобка (фігурки самого Колобка на площі помічено не було), Котигорошка та інших. Частина фігур вже встановлена, решта поки чекає своєї черги. 

Варто зазначити, що встановлення фігур є частиною комплексу робіт з реконструкції нового приміщення для театру ляльок. 

Нагадаємо, що театр ляльок “Золотий ключик” переїжджає до адмінбудівлі “Книжка”. Для цього спеціально виділене приміщення реконструювали за 23,5 мільйона гривень. Порівняно з попереднім приміщенням по вулиці Льва Толстого, площа нового приміщення становить 1400 квадратних метрів. В глядацькій залі планували встановити понад 200 глядацьких місць.

Вперше театр запрацював у Вінниці з 1937 року і діяв до 1941. У наступні чотири роки, до 1945, театр призупинив свою роботу, а ляльки та декорації були закопані на подвір’ї одного із акторів на П’ятничанах. У наступних роках театр переїздив з міста в місто, побувавши у Жмеринці та Ямполі. До Вінниці повернувся лише у 1949 році. Тоді репетиційна зала, художні майстерні, склад реквізиту та ляльки розміщувались в кімнаті та господарських приміщеннях квартири головного режисера В. Шестака. В подальшому театр існував при Вінницькій обласній філармонії, а зали для репетицій та декорацій були в парку. У листопаді 1966 року театр отримує приміщення для майстерень та репетицій у новозбудованому будинку по вул. Л. Толстого, 6А, де знаходиться й досі. Відкриття стаціонарної сцени та глядацької зали на 100 осіб було відкрито у тій же будівлі лише 1993 року. 

Першою на новому місці виставою для театру стане “Річкова фея Агайя”, яка відбудеться 14 вересня. 

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: «Казка про переїзд»: яким буде нове приміщення театру ляльок у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Майже 25 мільйонів планують витратити на нове приміщення для Вінницького театру ляльок

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.