× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький театр ляльок готує прем’єру вистави «Річкова Фея Агайя»

14:41
Автор: Олеся Яненко

У Вінниці вперше покажуть лялькову виставу «Річкова Фея Агайя», яка відбудеться восени в абсолютно новому для театру місці.

Як йдеться у сюжеті телеканалу “UA:Вінниця”, у виставі розповідають про дівчинку, яка “любить природу та поважає старших”. Вистава поставлена за твором німецького письменника Генріха Діка. За сюжетом головна героїня Ангеліна перетворюється у фею Агайю і рятує лісових жителей від вовка та його друзів.

— Цікаво навіть тому, що це першопрочитання, — розповідає головний режисер вистави Олександр Свіньїн. — Тобто, якщо ми говорили б про “Червону шапочку” або “Колобок” — це відомі казки, і певно ставити їх це вже певна традиція. А тут все нове, в перший раз.

Режисер каже, що над виставою працювали півроку, а прем’єру запланували на 14 вересня в адмінбудівлі “Книжка”.  Нагадаємо, що обласний театр ляльок “Золотий ключик” планує переїжджати з приміщення на вулиці Льва Толстого у “Книжку” з початку вересня. Цієї весни показали, як відбувалася реконструкція приміщення у адмінбудівлі  “Книжка” та як виглядатиме нове місце для театру.

Нагадаємо, що приміщення на Льва Толстого, площею менше 300 “квадратів”, театр орендує із 1993 року. Це єдиний академічний театр України, який не має власного приміщення. Як раніше розповідав Vежі директор театру ляльок Михайло Байдюк, на нове приміщення театр чекає вже понад двадцять років.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.