Оригінальний та якісний: де купити смартфон та на що варто звертати увагу при виборі

18:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Сучасний смартфон здатен виконувати цілу низку завдань та замінити чимало різних пристроїв. Звісно, якщо гаджет якісний. Якщо ви плануєте купить смартфон та при цьому бути впевненим у його якості та відповідності вашим запитам – радимо звернути увагу на KVshop. 

Тут зібрано різноманітні смартфони від найкращих світових брендів, а вся продукція є оригінальною та офіційною. 

Далі розповімо про те, що варто враховувати, обираючи смартфон. 

На що звернути увагу при виборі смартфона

Загалом, є чимало характеристик сучасних гаджетів, на які варто орієнтуватися, якщо ви хочете купити смартфон. 

Окрім того, що пристрій має бути оригінальним, потрібно розуміти, для яких потреб передусім ви його плануєте придбати. 

Базові параметри, на які треба звернути увагу: 

  • Оперативна та вбудована памʼять;
  • продуктивність процесора;
  • характеристики дисплею;
  • параметри камери;
  • дизайн;
  • додаткові функції.

Так, наприклад, оперативна пам’ять може бути від 1 до 16 ГБ , що впливає на швидкість смартфона та здатність виконувати ту чи іншу кількість процесів одночасно без зависання гаджета. 

Зокрема для дзвінків та роботи пари додатків одночасно достатньо 1-5 ГБ ОП, для соцмереж та неважких додатків та ігор – мінімум 6 ГБ, для геймінгу та роботи – краще обрати 8-16 ГБ. 

Щодо внутрішньої пам’яті: 16-32 ГБ – підійде для онлайн-комунікацій та зв’язку, 64-256 ГБ – “золота середина” (найчастіше оптимально – від 128 ГБ), 512 ГБ – ідеально для геймерів та тих, хто хоче робити якісний візуальний контент.

Також на характеристики камери варто звертати увагу тим, хто планує робити якісні знімки чи відео. Наприклад, базовим для “фронталки” є 8 Мп-12 Мп, для основної камери – від 24 Мп до 48 Мп. 

Звісно, окрім цього ще є чимало характеристик, що дадуть зрозуміти продуктивність гаджета. Також кожен девайс може мати свої унікальні додаткові функції та особливості. 

Чому варто обирати у KVshop

Широкий асортимент гаджетів для різних потреб. До того ж, тут лише офіційна оригінальна продукція, про що кожен товар має відповідний документ. 

Приємним бонусом є регулярні діючі акції, пропозиції та знижки, аби придбання якісного смартфона було максимально вигідним. До слова, доставка оплачених замовлень від 1 тисячі гривень – безкоштовна. 

А якщо ви ще не впевнені у тому, який саме смартфон обрати, то ви завжди можете звернутися до консультантів магазину. Так, фахівці професійно допоможуть підібрати смартфон, що відповідатиме усім вашим потребам, а отже – ви будете задоволені покупкою.