Ордени «За мужність» та знак «Сталевий хрест»: трьох захисників з Вінниччини відзначили нагородами

13:50
Become a Patron!

Трьом захисникам з Іллінецької громади Вінниччини, Сергію Келипі, Сергію Кружільному та Олександру Писаренку, вручили державні та військові нагороди.

Як повідомляє Іллінецька міська територіальна громада, згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагородили жорнищанина, солдата Сергія Миколайовича Келипу. Його вручили за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Також молодший сержант Сергій Олегович Кружільний отримав почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного «Сталевий хрест».

Також повідомляється, що державною нагородою відзначено мешканця села Тягун, солдата Олександра Олександровича Писаренка.

Так, орден «За мужність» ІІІ ступеня вручили відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Фото – зі сторінки Іллінецької міської територіальної громади у Facebook