Ордени “За мужність” та відзнака “Сталевий хрест”: на Вінниччині нагородили трьох захисників

12:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині трьох захисників, Юрія Притулу та Олександра Лауту, а також Віталія Мартинюка нагородили орденами “За мужність” ІІІ ступеня та відзнакою “Сталевий хрест” відповідно.

Як повідомляє Іллінецька міська територіальна громада, орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагородили двох захисників – сержанта Юрія Володимировича Притулу з села Жорнище та солдата Олександра Вікторовича Лауту з міста Іллінці. Їх вручили за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

 

 

Також у Козятинській громаді повідомили, що у січні 2023 року нагороду Головнокомандувача Валерія Залужного “Сталевий хрест” вручили Віталію Мартинюку. Відзнака надається за командування на полі бою. Це вже не перша нагорода. Минулого року боєць отримав нагороду “За зразковість у військовій службі” та почесну відзнаку від командира 40-ї ОАбр.

 

Відомо, що Віталій Мартинюк уже чотири роки боронить Україну у складі 40-ї окремої артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта Збройних Сил України. Чоловік прийшов в Збройні Сили 2019 року звичайним солдатом. За короткий термін йому вдалось дослужитися до звання молодшого сержанта, отримати посаду командира гармати, а потім і командира відділення, на які зазвичай призначають офіцерів.

Наразі Віталій Мартинюк продовжує виконувати бойові завдання на найважливіших відтинках фронту разом з розрахунком своєї гармати.

Фото – зі сторінки Іллінецької та Козятинської громад у Facebook

Читайте також: У Вінниці передали державні нагороди родинам дев’ятьох загиблих захисників

Читайте також: Головнокомандувач ЗСУ нагородив захисника з Вінниччини Володимира Підкапку нагрудним знаком «Сталевий хрест»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.