Орденами «За мужність» посмертно нагородили двох бійців з Вінниччини, які загинули на війні

8:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

На сайті Президента з’явився указ про відзначення державними нагородами України військовослужбовців, які захищають країну. Серед них двоє мешканців Вінниччини, яких нагородили посмертно. 

За особисту мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, зразкове виконання військового обов’язку, орден «За мужність» III ступеня присвоїли солдату Андрію Проценку та молодшому сержанту Миколі Семенюку.

Андрій Юрійович Проценко – 24-річний захисник Повітряних Сил Збройних Сил України із села Бохоники. Загинув у зоні Операції об’єднаних сил другого вересня 2019 року.

Як раніше розповідала Vежі волонтерка Олена Верлан, Андрій Проценко народився 30 вересня 1994 року в селі Бохоники, Вінницького району. З 16 квітня 2014 року був призваний на військову службу та призначений на посаду оператора радіолокаційної станції військової частини А4610, де й проходив військову службу. Другого вересня, близько четвертої години ранку, він був на бойовому посту на чергуванні (як було уточнено згодом – він прямував на пост біля Водяного). Андрій Проценко отримав кульове поранення в шию. Його забрала карета «швидкої допомоги», втім дорогою, близько 5-ї години, солдат помер.

Микола Іванович Семенюк загинув 14 січня 2019 року під час виконання бойових завдань та внаслідок ворожого обстрілу.

Як повідомляла прес-служба 72 ОМБР ім. Чорних запорожців, навідник-оператор бойової машини піхоти з позивним «Саїд» загинув від несумісних з життям поранень.

Микола Семенюк народився на Вінниччині у смт Браїлів, Жмеринського району, 28 листопада 1973 року. Був на війні з 2014 року. У нього залишились двоє синів 13 і 15 років, дружина, брат та батьки.

Додамо, що 24 вересня на фронті загинув старший солдат Андрій Сторожук, який був родом з Вінниччини. Відомо, що хлопцю було 27 років і в нього залишився дворічний син.

Читайте також: В зоні ООС загинув солдат з Вінниччини

Читайте також: На фронті внаслідок обстрілу загинув боєць з Вінниччини з позивним “Саїд”

Читайте також: В зоні ООС загинув боєць з Вінниччини

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.