Опіковий центр вінницької лікарні імені Пирогова отримав спеціальну ванну для гігієнічних процедур

11:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

Опіковий центр Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова отримав спеціальну ванну для гігієнічних процедур.

Як повідомляє Фонд громади “Подільська громада”, ванну використовуватимуть для пацієнтів опікового центру. За словами завідувача клінічного центру термічної травми та пластичної хірургії медзакладу Романа Чорнопищука, раніше такої ванни у них не було і підготовка пацієнтів до хірургічних втручань чи після них вимагала тривалого часу. Тепер це відбуватиметься ефективніше.

 

Вказано, що цю ванну фонду передала громадська організація «Народна самооборона Львівщини».

– Насправді ми не проводили цілеспрямовані пошуки цієї спеціалізованої ванни. Просто так склалося, що фонду її передала громадська організація «Народна самооборона Львівщини». Лікарі, приїхавши за меблями із французького вантажу, побачили і попросили собі. І ми радо погодилися, бо головне завдання лікарів, щоб якомога більше наших захисників та захисниць вдалося поставити на ноги. А наше – допомогти їм це зробити, – ідеться у дописі “Подільської громади”. 

 

Фото – зі сторінки Фонду громади “Подільська громада” у Facebook

Читайте також: “За два місяці зможе займатися спортом”: історія першого пацієнта, якому пересадили серце в лікарні імені Пирогова

Читайте також: З лікарні імені Пирогова виписали жінку, якій вперше на Вінниччині провели трансплантацію печінки

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.