«ОП!»: до Вінниці з концертом їде Олег Каданов та Павло Нечитайло

17:37
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Наступного тижня, 21 травня, у Вінниці відбудеться спільний концерт Павла Нечитайла та Олега Каданова. Музиканти зіграють у новому для міста арт-просторі “МАЛА СЦЕНА”.

Як ідеться в анонсі, Павло та Олег презентують спільну програму, яка “стала результатом знайомства двох крутих самобутніх авторів і виконавців”.

– Унікальний шанс для усіх нас чути і бачити те, чого ніколи раніше не було і певно ніколи більше не станеться. Подільський опришок – Павло Нечитайло та опришок карпатський, що мігрував до східних кордонів – Олег Каданов, об’єднають зусилля, щоб зіграти серію спільних концертів “ОП!” – йдеться в анонсі.

Шаманський хіп-хоп, печерний psy-джаз та бойові семпли, що викликають з потойбіччя тіні забутих предків та відновлюють переписану digital-диктатурою пам’ять!

Олег Каданов – український музикант, актор та учасник гуртів та проєктів “Оркестр Че”, “Лінія Маннергейма”, «Мантри Керуака». Пише вірші та бере участь у театральних проєктах. Живе та працює в Харкові.

Павло Нечитайло — український музикант, лідер гурту «Пропала Грамота» та учасник дуету «Zapaska», поет, археолог, радіоведучий, письменник.

Захід відбудеться у новому культурному просторі «МАЛА СЦЕНА», започаткованому громадською організацією «SUN» (засновником якої є вінницький поет та письменник Богдан Куценко).

– Простір «МАЛА СЦЕНА» – це нове конвенційне місце культурних та музичних івентів у приміщенні та під відкритим небом. Майданчик знаходиться за адресою Театральна, 20 у добре відомому усім ресторані «Трофей».

Виступ Павла Нечитайла та Олега Каданова відбудеться 21 травня о 20:00 у новому арт-просторі «МАЛА СЦЕНА» (вулиця Театральна 20, ресторан “Трофей”). Квитки можна прибати за номером +38073 377 73 77. Кількість місць обмежена через карантинні заходи.