Оновлено кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості Вінниці

13:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

Стали відомі результати оновлення кредитного рейтингу та рейтингу інвестиційної привабливості Вінницької міської територіальної громади. 

Як повідомляє Департамент фінансів Вінницької міської ради, оновлені рейтинги відображають відмінну інвестиційну привабливість та високу спроможність муніципалітету розраховуватися за своїми зобов’язаннями.

Так, 19 травня 2023 року Рейтинговим комітетом рейтингового агентства «ІВІ-Рейтинг» (Національне уповноважене рейтингове агентство) за результатами аналізу фінансово-господарської діяльності Вінницької міської територіальної громади за 2022 рік прийняті рішення про оновлення кредитного рейтингу та рейтингу інвестиційної привабливості Вінницької міської територіальної громади якими підтверджені:

кредитний рейтинг Вінницької міської територіальної громади – на рівні uaА+ зі зміною прогнозу з «негативний» на прогноз «у розвитку» та збереженням у контрольному списку (CreditWatch), що пов’язано з воєнним станом;

рейтинг інвестиційної привабливості – на рівні invАА (відмінна інвестиційна привабливість).

Зазначено, що враховуючи збереження позитивної динаміки власних доходів бюджету громади, попри воєнний стан, негативний прогноз було змінено на прогноз «у розвитку».

 

 

Нагадаємо, у січні цього року Вінницька міська територіальна громада підтвердила інвестиційний рейтинг invAA (відмінної інвестиційної привабливості) від IBI Rating. Також наша громада цього року отримала найвищий рівень інвестиційної привабливості від Credit Rating (uaINV5).

Документи – з фейсбук-сторінки Департаменту фінансів ВМР, головне ілюстративне фото – з архіву “Вежі”