Рейтинги IBI Rating та Credit Rating: Вінниця підтвердила високу інвестиційну привабливість

17:56
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Оновлено: 12 Січня 2023, в 12:15

Вінницька міська територіальна громада підтвердила інвестиційний рейтинг invAA (відмінної інвестиційної привабливості) від IBI Rating. Також наша громада цього року отримала найвищий рівень інвестиційної привабливості від Credit Rating (uaINV5).

Про це повідомляється на сторінці заступника Вінницького міського голови Андрія Очеретного.

– Незважаючи на продовження війни провідні вітчизняні рейтингові агентства підтвердили рейтинги інвестиційної привабливості, а саме:

• uaINV5 – найвищий рівень інвестиційної привабливості від Credit Rating;
• invAA – відмінна інвестиційна привабливість від IBI Rating.

Слід зазначити, що такі високі показники це сигнал для інвесторів щодо успішності їх майбутніх інвестицій, – зазначає Очеретний.

Вказано, що у 2022 році було здійснено «ґрунтовну роботу з покращення інвестиційної привабливості в т.ч. шляхом створення першого в Україні АГРО – ФУД – ТЕХ індустріального парку на базі Вінницького індустріального парку». А також, в кінці 2022 року, було утворено та затверджено концепцію нового індустріального парку «ВінІндастрі».

Крім того, Очеретний вказує, що від початку повномасштабного вторгнення, до Вінниці релоковано 252 суб’єкти господарювання, зокрема Сталекс , Укпостач, АнабельАрто та інші, з яких 193 вже розпочали власну діяльність, створивши 1290 нових робочих місць.

Фото з архіву

Читайте також: У Вінниці затвердили концепцію парку “ВінІндастрі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.