Онлайн-заявка для виклику контролера “Вінницяміськтеплоенерго”: як це працює

12:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

На офіційному сайті КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” вже понад два місяці є можливість викликати контролера онлайн. Контролер може опломбувати або розпломбувати індивідуальний прилад обліку гарячого водопостачання чи зняти контрольні показники.

Як зазначається на сайті КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго”, послугою виклику контролера в такому порядку вже скористалося понад 400 споживачів. Також все ще залишається можливість викликати контролера, завітавши в офіс підприємства чи в телефонному режимі.

Для того, аби скористатися послугою виклику онлайн, необхідно заповнити форму за посиланням. Заявка на виклик контролера опрацьовується протягом двох робочих днів. У підприємстві нагадують, що п’ятниця, субота та неділя – неробочі дні в міжопалювальний період.

У відповідь на заявку споживач отримає лист на електронну скриньку з рахунком, який необхідно буде оплатити, та час приходу контролера. Зазначається, що контролер зможе опломбувати прилад обліку лише за наявності квитанції про оплату послуги.

Повідомляється, що як і раніше, споживачі можуть залишати заявку для виклику, завітавши у відділ контролю енергозбуту служби збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» (за адресою вул. 600-річчя, 13, 2-ий поверх), або в телефонному режимі за номером (0432) 50-72-89.

Фото – Луцькводоканал

Читайте також: Через ремонтні роботи у Вінниці перекриють Монастирську і відключатимуть будинки від гарячої води. АДРЕСИ

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.