Офіційне представництво Вінниці запрацювало в Єврокомітеті Регіонів у Брюсселі

16:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Брюсселі запрацював Офіс Вінниці. Передбачається, що офіційне представництво Вінницької громади на міжнародній арені відкриє більше можливостей для обміну досвідом та нових партнерств з іноземними колегами.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

– Офіційне представництво нашої громади у Європейському Комітеті Регіонів у Брюсселі дасть нам більше можливостей для того, щоб переймати досвід іноземних колег та бути ближчими до грантових проєктів і ділових процесів. Думаю, весь світ бачить, наскільки рішуче Україна налаштована на євроінтеграцію. …Очікуємо, що офіс Вінниці у ЄС стане майданчиком для нових знайомств та подальшого розвитку нашої громади, – цитують Вінницького міського голову Сергія Моргунова.

За його словами, очолювати офіс буде Марія Леванчук, яка напряму співпрацюватиме з вінницьким КП “Інститут розвитку міст” та департаментом відновлення та розвитку Вінницької міської ради.

Міська рада також розпочинає формувати спільноту амбасадорів нашого міста по всьому світу з-поміж вінничан, які живуть наразі закордоном. Інтереси нашої громади в Італії та Великій Британії представлятиме Вікторія Вдовиченко. Крім того, триває комунікація з вінничанами у Сполучених Штатах Америки, Кореї, Японії, Фінляндії та інших країнах.

Підкреслюється, що подібні офіси відкривали й інші країни під час підготовки до вступу в ЄС.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.