«Офісу туризму Вінниця» запрошує на новий екскурсійний проєкт містом «Європейський експрес»

21:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

У травні «Офісу туризму Вінниця» та гідеса Людмила Очеретна презентують новинку – екскурсію містом «Європейський експрес».

Як повідомляють Туристичні новини Вінниці, учасники та учасниці екскурсії зможуть дізнатись, де у середмісті менше ніж за годину можна побачити Ліверпуль, Амстердам, Монмартр, Венецію. Також чому вінницький Марсель – це не про море, а Варшава – не про польські традиції та культуру.

– У Вінниці, яку в нашій країні давно називають комфортним європейським містом, є багато схожостей з різними європейськими державами. Але якої Європи більше у нашому #МістоІдей: французької, німецької, англійської, польської чи грецької? – йдеться у дописі.

Розпочнеться екскурсія 20 травня о 13:00, місце зустрічі – набережна біля мосту. Вартість – 180 гривень, а для переселенців – 90 гривень. Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо, День Європи в Україні відзначатимуть разом з усіма європейськими країнами – 9 травня. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

Фото – телеграм-канал Туристичні новини Вінниці

Читайте також: Вінничан та гостей міста запрошують взяти участь в екскурсійному проєкті «Вінниця: подорож у часі»

Читайте також: Інстамандрівка, тури та екскурсійні проєкти: «Офіс туризму Вінниці» підготував майже два десятка заходів на травень

Читайте також: В Україні День Європи відзначатимуть 9 травня

Читайте також: «Офіс туризму Вінниці» запрошує у тур «Подорож до блакитних озер та цілющих джерел»

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.