«Офіс туризму Вінниці» підготував 13 екскурсій і три творчі майстер-класи у березні. РОЗКЛАД

14:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Офіс туризму Вінниці» підготував на березень 13 екскурсій і три творчі майстер-класи. У програмі буде дві новинки: екскурсії «Вінниця, яку ви не бачили» для дорослих і «Маленький шанувальник Великого театру» для дітей.

Як повідомляють на туристичному сайті міста Vinnytsia.city, у «Вінниці, яку ви не бачили» можна буде дізнатися про визначні споруди, які залишилися лише на фотознімках. Так, посеред нинішньої вулиці Соборної розташовувався бульвар Оводова, у Вінниці було аж чотири залізничні вокзали, а гостей на в’їзді зустрічала тріумфальна арка.

А прем’єра дитячої екскурсії присвячена історії і таємницям Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського.

Розклад екскурсій

9 березня – Екскурсія «І нехай Він вам буде свідком…» з гідом Максимом Грибінником (реєстрація ТУТ) та Екскурсія «Загадки стародавньої Вінниці» з гідесою Оксаною Роздорожнюк (реєстрація ТУТ).

10 березня – Екскурсія «Пензлем натхненниць малюємо місто» з гідесою Людмилою Очеретною.

16 березня – Екскурсія «І нехай Він Вам буде свідком…» з гідом Максимом Грибінником (реєстрація ТУТ) та Одноденний тур «Слідами справжнього кохання» (Вінниця – Вороновиця – Немирів – Брацлав – Тульчин – Печера – Вінниця) з гідесою Оксаною Роздорожнюк (реєстрація ТУТ).

17 березня – Екскурсія «Вінниця, яку ви не бачили» з гідесою Людмилою Очеретною.

22 березня – Екскурсія «Girl-party по-вінницьки» з гідесою Альоною Сазоновою.

23 березня – Екскурсія «Мандрівка до міста паровозів» (Вінниця – Гайворон – Вінниця) з гідом Олегом Матюховим (реєстрація ТУТ) та Екскурсія для дітей «Чарівний світ кіно» з гідесою Людмилою Очеретною (реєстрація ТУТ).

26 березня – Екскурсія для дітей «Маленький шанувальник Великого театру» з гідесою Оксаною Роздорожнюк.

29 березня – Екскурсія для дітей «Маленький шанувальник Великого театру» з гідесою Оксаною Роздорожнюк.

30 березня – Екскурсія «Вінниця за 100 хвилин» з гідесою Альоною Сазоновою (реєстрація ТУТ) та Одноденний тур «Коло Ямполя» (Вінниця – Комаргород – Ямпіль – Буша – Оксанівка) з гідом Олегом Матюховим (реєстрація ТУТ).

Майстер-класи в рамках АртКлубу «Твори з BYVI»

3 березня – Майстер-клас з виготовлення букетиків з мила. Майстриня Леся Зіаннурова.
Реєстрація:

9 березня – Майстер-клас з виготовлення валяної брошки. Майстриня Олександра Вдовиченко.
Реєстрація:

23 березня – Майстер-клас з виготовлення намиста-силянки. Майстриня Олександра Білоус.

Зазначено, що маршрути всіх екскурсій розроблені так, щоб у разі повітряної тривоги можна було направитися в найближче укриття. За новинами та змінами в розкладі екскурсій стежте на сторінках «Офісу туризму Вінниці» у Facebook, Instagram та Telegram.

Фото – Vinnytsia.city

Читайте також: Вінницький краєзнавчий музей опублікував «Заходи вихідного дня» на березень

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.