Вінницький краєзнавчий музей опублікував «Заходи вихідного дня» на березень

10:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький обласний краєзнавчий музей опублікував «Заходи вихідного дня» на березень. Серед них – майстер-класи, інтерактивні та пішохідні екскурсії. 

Як повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей, завдяки інтерактивним екскурсіям можна буде спробувати себе у ролі первісної людини, дізнатися про таємниче племʼя уличів, почути як і чим воювали наші предки.

Водночас для наймолодших відвідувачів діятиме інтерактивна екскурсія «Мамонт Вінні та його друзі: подорож у далеке минуле». Так дітки у формі гри познайомляться з тваринами Льодовикового періоду.

Перший захід організовують вже у суботу, 2 березня. Це буде майстер-клас «Кошики з лози» від Віктора Косаківського. Наступного дня відбудеться інтерактивна екскурсія «Археологічні мандри: урок виживання».

Потім, 9 березня, буде інтерактивна екскурсія «Мамонт Вінні та його друзі: подорож у далеке минуле», а 10 березня – майстер-клас з гончарства від Михайла Діденка «Глиняні іграшки. Свищики».

Далі 16 березня організовують майстер-клас з виготовлення традиційних прикрас від Світлани Конотопенко «Силянка з бісеру», а 17 березня – інтерактивну екскурсію «Гардарикі – країна міст».

Згодом 23 березня відбудеться майстер-клас з писанкарства «Світ у писанці», а 24 березня – пішохідна екскурсія «Мури: погляд крізь віки».

Завершують місяць 30 березня майстер-клас з писанкарства «Світ у писанці» та 31 березня інтерактивна екскурсія «Зброя та військове спорядження».

Реєстрація обов’язкова за номером телефону 068 725 49 57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00).

Ілюстрація – misto.vn.ua, фото – зі сторінки музею у Facebook