“ОчеВидно”: у вінницькому артпросторі “ПІЧ” відкрили другу мистецьку виставку. ФОТОРЕПОРТАЖ

14:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому артпросторі “ПІЧ” в п’ятницю, 30 червня, стартувала мистецька виставка “ОчеВидно”, в рамках якої місцеві митці представили свої роботи, які раніше не були показані. Чимало з робіт створювались саме до відкриття експозиції.

Це вже друга подібна виставка, організована у мистецькому просторі. Як і попередня, ця виставка триватиме протягом двох тижнів. Цього разу у виставці взяли участь, зокрема, Олександр Покуца, Юлія Лучицька, Олексій Тимчик, Інна Сивак, Георгій Вербицький, Катерина Слободиська, Костянтин Родигін, Марина Нікуленко, Павло Тарасович та інші.

В жанровому плані експозиція – максимально різноманітна: представлено й інсталяції, й картини, створені з дерева, й фотороботи, й нові або невідомі полотна місцевих художників. Так, зокрема, Костянтин Родигін презентував серію емблем до книги “Алхімія Григорія Сковороди”,  яку митець та викладач ДонНУ імені Василя Стуса опублікував нещодавно (на фото нижче роботи автора – ліворуч).

 

 

Катерина Слободиська, зокрема, презентувала свої картини/інсталяції. Образи двох облич ніби доповнюють одне одного, внаслідок чого дует зображень складають враження таких собі “Інь” та “Ян” одної особистості, дві сторони однієї сутності.

 

 

 

 

Також свої чорно-білі фотороботи презентувала фотографиня Юлія Лучицька.

Роботи авторів можна придбати, відвідавши виставку. Вартість роботи та спрямування коштів (в тому числі, і відсоток на благодійність) визначає кожен художник окремо.

Як зазначають в культпросторі, такі виставки організовуватимуть раз на місяць. Наступна запланована на серпень. Фоторепортаж з першої спільної виставки вінницьких митців під назвою “Видіння” – ТУТ.

Фото – Євгена Симоненка

Читайте також: Біль, краса і насолода: у Вінниці презентували виставку “Видіння”.ФОТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.