Біль, краса і насолода: у Вінниці презентували виставку “Видіння”.ФОТО

18:24
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці почали експонувати виставку “Видіння”, на якій можна побачити роботи 19 вінницьких митців. Серед представлених творів – і картини, і інсталяції, і фото – з різним духом, настроєм та технікою.

Зокрема, на виставці можна побачити роботи Олександра Покуци, Анастасії Кулік, Інни Сивак, Євгена Соломка, Овячеслава, Тетяни Токар та інших.

 

 

 

 

– Певний час тому, коли ПІЧі виповнювалося 12 місяців, ми задумали зробити виставку з дванадцятьма художниками. І нам один художник сказав, що у Вінниці не набереться й десяток. Ми тоді зібрали потрібну кількість людей. Сьогодні тут представлені 19 митців і це лише ті, хто встиг, – зазначили на відкритті організатори виставки.

“Видіння”, зокрема, має допомогти митцям, які поки не мають можливості зробити персональну виставку, поділитись своєю творчістю.

Як розповіла Vежі учасниця виставки та мисткиня Анастасія Кулік, кожен з митців представляв те, що для нього було актуальним і що хотілось показати іншим. Так, художники представили роботи в різній кількості, стилях, розмірах та на різну тематику.

 

 

 

 

До прикладу, тут можна знайти і дерев’яний момент створення життя, і “цукрову” мапу, і незвичні портрети незвичних людей. Частина митців зумисно представила роботи, зроблені вже після 24 лютого 2022 року, частина – навпаки, експонувала твори “з минулого життя”.

 

 

 

 

 

 

 

Виставка “Видіння” триватиме орієнтовно два тижні, однак за великої цікавості вінничан до робіт, тривалість експонування можуть подовжити. Крім того, зі слів Кулік, такі виставки планують експонувати щомісяця – з новими митцями чи з непоказаними до цього роботами вже представлених художників.

Відвідати “Видіння” можна в креативному просторі “ПІЧ” (вул. Сковороди, 25 (на мапах все ще вул.Пушкіна)). Вхід вільний.

Фото Євгена Симоненка