«Обличчя логістики ЗСУ»: у Вінниці відкрили експозицію фоторобіт про військових логістів

18:06
Become a Patron!

У Вінниці відкрили експозицію фоторобіт «Обличчя логістики ЗСУ». Мета проєкту – донести до громадянського суспільства значення роботи Сил логістики Збройних Сил України. Також – демонстрація підтримки українського війська членами сімей військовослужбовців та зміцнення віри в перемогу над російським загарбником.

Як повідомляє Вінницька міська рада, виставку створили в межах кампанії «Вірю в Збройні Сили України». Організувала її одна з військових частин Вінниччини за підтримки Вінницької міської ради та департаменту культури міської ради. Діятиме вона до 19 вересня.

На 38 авторських світлинах закарбовані промовисті миттєвості повсякденної праці військовослужбовців і працівників ЗСУ підрозділів Командування Сил Логістики Збройних Сил України. На фото майстри з логістики двигунів, слюсарі-ремонтники, комплектувальники, електрогазозварювальники, токарі, муляри, швачки та інші фахівці, їхні емоції в момент роботи над технікою, що згодом повернеться у бойовий стрій на допомогу військовим.

Упродовж двох місяців троє фотохудожників збирали фото та відеоматеріали у військових частинах різних регіонів, які виконують логістичні завдання для потреб ЗСУ: ремонт, відновлення озброєння військової техніки. Це суб’єктивний авторський погляд і авторське бачення того, хто такі логісти.

Творці фотовиставки зробили її на волонтерських засадах, на безоплатній основі, бо вірять в ЗСУ, вірять в сталеву міць і непохитну волю нашого народу, вірять в Україну і прийдешню її ПЕРЕМОГУ у війні з російськими загарбниками, – йдеться на сайті.

Зазначено, що раніше фотовиставка експонувалася у Київському метрополітені та у місті Житомирі. Водночас документальне сприйняття дає суспільству чітке розуміння внеску логістів у загальну справу ЗСУ у війні з рф.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Оприлюднили повну програму «Днів європейської спадщини» у Вінниці

Читайте також: “Український прапор – українська міць”: у Вінниці відкрилась виставка стягів з унікальними історіями. ФОТО

Читайте також: “The War Is Not Over Yet”: у Вінниці відкриється фотовиставка, присвячена постраждалим під час війни журналістам

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.