Новий дах та сучасні вікна: у Вінниці триває реконструкція Палацу дітей та юнацтва. ФОТО

9:28
Автор: Vежа

Минулого року у Вінниці розпочали реконструкцію Палацу дітей та юнацтва. Наразі відновили ремонтні роботи після зими, а завершити все планують наступного року. 

На сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook повідомляють, що після першого етапу реконструкції будівля вже має новий скатний дах. Також вже замінили 55 старих вікон на нові енергозберігаючі. Загалом друга черга реконструкції передбачає встановлення 175 віконних блоків.

 

– На окремих ділянках будівельники постелять нову покрівлю з ПВХ-мембрани – це сучасний довговічний матеріал, стійкий до перепадів температур. Також завершать внутрішні ремонтні роботи у куполі, — йдеться у дописі.

– Палац дітей та юнацтва має перетворитись у сучасний та комфортний позашкільний заклад. До речі, наш Палац – серед найбільших в країні. Тут займаються понад 5 тисяч юних вінничан. Тому цей проект дуже важливий — і ми зробимо усе необхідне, щоб його реалізувати.

Фінальний етап комплексної термомодернізації проведуть у 2022 році. Стіни та фасад повністю утеплять, а це понад 3200 квадратних метрів поверхні.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: У вінницькому Палаці дітей та юнацтва оновили дах. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.