Ніч музеїв: у Вінниці покажуть унікальні моделі кораблів і техніку зі світу “Star Wars”

11:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому музеї моделей транспорту приєднуються до проекту “Ніч музеїв” і вже на цих вихідних обіцяють показати унікальну екскурсійну програму. 

У Центрі історії Вінниці повідомили, що протягом суботи 18 травня біля музею діятиме унікальна виставка моделей кораблів, а під час нічних екскурсій (з 19:00 до 3:00) відвідувачі зможуть ознайомитися з колекціями автомобілів, виставкою мікро-арту та навіть виставкою техніки з фентезі-світів “Star Wars” і “Warhammer”.

Вінничанам та гостям міста організатори обіцяють авторську екскурсію, а також “тематичні настільні ігри, що принесуть масу задоволення шанувальникам фантастичних всесвітів”.

“Ніч музеїв” у Вінницькому музеї моделей транспорту (вулиця Соборна, 64) відбудеться у суботу, 18 травня. Вхід – вільний.  

Довідки за телефоном: (067) 430 36 63 – В’ячеслав (з 10:00 до 18:00).

Нагадаємо, що “Ніч музеїв” відбудеться ще у краєзнавчому музеї, де відвідувачів зустрічатимуть гості з минулого, а за тим влаштують для них “урок виживання” (детальніше про це ТУТ), а також у храмі Пресвятої Діви Марії Ангельської, у підземеллях якого влаштують квест-екскурсію “Шукати вихід марно” (детальніше про це ТУТ).

Фото – vezha.vn.ua
Ілюстративне фото – storge.pic2.me