Несподівані та чудернацькі: у Вінниці відкрилась виставка загадкових об’ємних скульптур. ФОТОРЕПОРТАЖ

14:08
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Дивні та доволі своєрідні ковані скульптури, а ще – автопортрети, які справді цікаво довго роздивлятися – у Вінниці все це можна буде побачити на власні очі ще кілька днів.

 

У Виставковому залі Національної спілки художників України відкрито персональну виставку вінницького майстра художньої ковки та художника В’ячеслава Постернака, відомого як автора об’ємних металевих композицій «Поет», «Скрипаль» та «Саксофоніст», що нині розташовані по вулиці Оводова та неподалік Вінницької міської ради.      

У виставковій залі, що за адресою вулиця Пушкіна, 2 – представлено близько двох десятків робіт майстра: живопис, скульптури, ковані залізні вироби. Усі вони вражають своєю незвичайністю та складністю виконання, а подекуди – несподіваним баченням начебто простих речей.

«Кіт з’їв рибу»

«Карлсон-птах»

До речі, саме В’ячеслав Постернак є автором дивної скульптури «Ноги Діогена». І якщо цю частину «тіла» можна побачити по вулиці Архітектора Артинова, то «голова» відомого давньогрецьокого філософа – тут, у виставковій залі.

   

Втім на виставці представлені – не тільки скульптури, а й картини талановитого вінничанина. Окремої уваги вартують автопортрети.

 

Виставка із роботами В’ячеслава Постернака діятиме до 16 березня. Її можна відвідати безкоштовно, починаючи із 10:00 і до 18:00.  Адреса зали: вулиця Пушкіна, 2.

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.