Неподалік Вінниці відбудеться фестиваль аматорського медіавиробництва “YOUTHINSIGHT ’21”

15:30
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Неподалік Вінниці 26-27 червня відбудеться шостий фестиваль аматорського медіавиробництва “YOUTHINSIGHT ’21”. В межах заходу заплановано відкритий показ відео, воркшопи зі співу, театру, каліграфії, а також концерт “BOGDAN SOVYK BAND”. 

Про це сьогодні, 22 червня, у вінницькому пресклубі розповіли цьогорічні організатори фестивалю – ГО “Центр Розвитку “Пангея Ультіма”, зокрема волонтери з Італії, та місцева громада містечка Вороновиця.

Повідомляється, що раніше подію влаштовували у кінотеатрі “Родина”. Цього разу вона вже вдруге відбудеться у смт Вороновиця, що у Вінницькому районі. Фестиваль організовують на території Будинку культури та на відкритих локаціях містечка.

Зліва направо – Маттео Редаелі (Італія), Ярослав Геращенко (голова ГО “Центр Розвитку”Пангея Ультіма”) та Анна Манджулло (Італія)

Автор плакату – Лука Ізола

Програма фестивалю:

26 червня, субота

15:00-16:00 – відкриття, презентація ГО “Пангея Ультіма” та італійської організації “Associazione Eufemia”;
16:00-18:00 – театральний майстер-клас від Маші Геращенко;
18:00-19:00 – співочий майстер-клас вiд Дарини Войтенко;
19:00-20:00 – майстер-клас по каліграфії та Петриківському розпису;
20:00-21:00 – театральний перформанс від школи “Red Crocodile”;
21:00-22:00 – дискотека / перегляд фільмів.

27 червня, неділя

11:30-15:00 – медіа квест;
16:00-17:00 – музичний концерт Олександра Цимбала та Дiани Бевз;
17:00-19:00 –  відкритий показ фільмів учасників;
19:00-20:00 – музичний концерт “BOGDAN SOVYK BAND”;
20:00-21:00 – церемонія закриття концерту.

Відправити свою відеороботу можна до 25 червня 2021 року посиланням на електронну пошту [email protected] Автори робіт, котрі оцінить журі, отримають призи.

Вимоги до матеріалів: тривалість до семи хвилин, авторська робота.

“Ми не прийматимемо відео, котрі пропагують насильство, підіймають контроверсійні політичні теми або якимось іншим чином порушують формат і ідею заходу”, – повідомляють організатори.

ГО “Центр Розвитку “Пангея Ультіма” – це вінницька громадська організація, яка займається проєктами, пов’язаними з неформальною освітою молоді, екологією, “зеленим туризмом”, медіа та іншими. Вони одна з небагатьох організацій, які справпацюють з європейською програмою “Європейськоий Корпус Солідарності”, в межах якого до Вінниці вже багато років приїжджають іноземці з європейьких країн та беруть участь у різноманітних проєктах, зокрема – розмовних клубах.

 

 

Як каже один із волонтерів Європейського Корпусу Солідарності Маттео Редаелі, такий фестиваль має на меті заохотити місцеву молодь знімати більше, а воркшопи дозволять навчитися чомусь новому. Під час медіа-квесту, який запланований на 27 червня, учасники матимуть конкретні завдання та спробують зняти відео лише за три години.

Участь у фестивалі безкоштовна. Наявність особистих захисних масок у відвідувачів – обов’язкова. З Вінниці до Вороновиці можна дібратися з автобусної зупинки на Чехова, що біля парковки супермаркету “Грош”. Назад вночі учасників відвозитиме спеціальний автобус, також безкоштовно.

Фестиваль “YOUTHINSIGHT” минулого року, Вороновиця

Нагадаємо, на початку цього місяця у Вінниці відбувся перший фестиваль аматорського кіно “АКАБ”.

Фото авторки

Читайте також: Безкоштовні мандрівки світом заради добрих справ: як вінничани можуть “волонтерити” у Європі

Читайте також: «Кліматична справедливість»: на Вінниччині відбудеться освітній екологічний проєкт для молоді

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.