Неймовірні села України: оголошено національний призовий конкурс

14:33
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

Села-переможці всеукраїнського конкурсу можуть розділити між собою не лише 100-150 тисяч винагороди, а й заявити про себе на всю Україну.

Наразі до 30 квітня триває прийом заявок уже на третій Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України-2018». Заявку може надіслати кожен охочий.

Нагадаємо, що минулого року до 20-ки фіналістів потрапили три села з Вінниччини: Северинівка (Жмеринський район), Печера (Тульчинський район) та Оксанівка (Ямпільський район). Однак перемогу не здобули.

Тому цьогоріч є шанс стати переможцями в інших сіл Вінницької області. Адже крім грошової винагороди, завданням проекту є популяризація життя в селі, нагадування про історико-культурну спадщину українського села.

Крім того, головною метою проекту є сприяння взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад.

Щоб стати учасником конкурсу необхідно до 30 квітня подати заявку за посиланням ТУТ.

У період 1-6 травня організатор проекту – редакція AgroPortal.ua обирає 20-ку кращих заявок за допомогою оцінювальної шкали (певним питання заявки присвоєно певну кількість балів).

Після чого розпочинається другий етап конкурсу, який полягає в наступному:

7-20 травня – 20-ка сіл надсилає свої бізнес-плани (які сприятимуть розвитку їхніх сіл) до редакції видання;

21 травня – 3 червня – відбір 10-ти найкращих бізнес-планів;

4 червня – 15 липня – журналісти відвідають кожне з 10 сіл. Це буде «Неймовірний сільський автопробіг»;

16 липня – 16 серпня – на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член Експертної ради виставить оцінки селам-конкурсантам;

17-23 серпня – редакція видання зведе всі оцінки воєдино;

24 серпня на буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Наразі призовий фонд конкурсу «Неймовірні села України 2018» поки не оголошено. Організатори обіцяють це зробити згодом.  Однак в заявці на конкурс ідеться про орієнтовну суму в 100-150 тис. грн із питанням «На щоб ви витратили призовий фонд конкурсу за умови його виграшу?».

Окрім заявки на конкурс, за бажанням можна надсилати на пошту [email protected] фото- і відеоматеріали, вказавши в темі листа назву села та область.

За вищезазначеною електронною скринькою можна дізнаватися деталі участі в конкурсі, а також за тел.: (063) 223 13 91 (Панасюк Іванна, керівниця проекту), (098) 271 89 69 (Помянська Наталія, координаторка).

Проект організовано за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Посольства Франції в Україні, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», компанії «Бейкер Тіллі Україна», Асоціації об’єднаних територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Головне фото з архіву VежА