Не виходячи з дому: вінничани можуть вирішувати “газові справи” за допомогою смартфону 

12:23
Автор: Катерина Дядюк

В АТ “Вінницягаз” розробили експрес-реєстрацію в онлайн сервісі 104.ua, щоб споживачам газу не довелось виходити з дому під час карантину, аби передати показання лічильника, чи сплатити за газ.

Як повідомили на підприємстві, тепер, щоб скористатися “Особистим кабінетом”, достатньо зателефонувати до контакт-центру АТ “Вінницягаз” за номером: (067) 011 01 04. І за вашим бажанням ваш “Особистий кабінет” буде створено автоматично.

Читайте також: Карантин обмежує пересування нас та наших клієнтів, але не може бути обмеженням для онлайн-сервісів, розповіла  Алла Гнатюк, начальниця Управління клієнтського сервісу АТ “Вінницягаз”. Ми екстрено розробили експрес-реєстрацію клієнтів для покращення доступу до сервісів компанії. Це дозволить споживачам вирішувати газові справи дистанційно, не виходячи з дому.

У повідомленні йдеться, що для автоматичної реєстрації “Особистого кабінету” на сайті 104.ua достатньо зателефонувати зі смартфону до контакт-центру АТ “Вінницягаз” і назвати свій особовий рахунок. Після цього “Особистий кабінет” буде створений автоматично, а повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта (логіном буде номер мобільного телефону).

Зазначається, що вам достатньо буде перейти за посиланням, вказаним у повідомленні, а на сайті ввести логін і пароль та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

За їх допомогою клієнти можуть:
– гарантовано передати показання лічильника;
– безпечно та просто сплатити за газ і його доставку;
– першими завантажити рахунки;
– відстежувати власне споживання та витрати.

Відомо, що наразі перевагами єдиного онлайн-сервісу 104.ua. у Вінницькій області користуються 150 тисяч домогосподарств.

Основною сферою діяльності АТ “Вінницягаз” є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують майже 453 тис. сімей і 4,3 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  637 088,93 тис. кубометрів природного газу на рік. АТ “Вінницягаз” входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2019 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 92 мільйони гривень.

Фото – АТ “Вінницягаз”
Ілюстративне фото – korupciya.com

Читайте також: “Вінницяобленерго” та “Облводоканал” будуть спілкуватися зі споживачами дистанційно

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.