Навколо Вінниці хочуть капітально відремонтувати магістральні дороги: чекають допомоги Гройсмана

17:45
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Навколо Вінниці планують капітально відремонтувати дороги. Однак, поки що у міській раді чекають фінансової підтримки від Кабінету Міністрів та обласної ради. 

Як розповів виданню РЕАЛ секретар міської ради Павло Яблонський, цьогоріч міська влада планує зайнятися ремонтом декількох магістральних доріг. У найближчих планах міської влади – капітальний ремонт дорожного покриття по вулиці Бучми. Окрім того, також планують комплексно відремонтувати ділянку дороги по вулиці Ватутіна – від вулиці Лугової до виїзду з Вінниці по Турбівському шосе.

Залучившись фінансовою підтримкою Кабміну та Вінницької облради, також планують оновити асфальтне покриття на об’їзній: на частині Львівського шосе (між Хмельницьким шосе та вулицею Київською),  ще між Барським та Гніванським шосе, а також по Немирівському шосе – від вулиці Чехова і до об’їзної дороги.

Павло Яблонський також зауважив, що, окрім робіт навколо Вінниці, на 2017 рік також запланована третя частина реконструкції проспекту Комонавтів. На цій ділянці передбачено оновити трамвайну колію за зразком, як на площі Гагаріна, а також реконструювати вхід до парку “Дружби народів”.