Народні пісні в електронній обробці: хор “Соломія” дасть благодійний концерт просто неба

18:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:35

Цієї неділі, 20 травня, вінницький жіночий хор “Соломія” під керівництвом відомомого священика-артиста Назарія Давидовського дасть благодійний концерт на площі Шевченка. Концерт носитиме назву “Відкрий очі”.

Сам концерт присвячений збору коштів на лікування Світлани Бесядовської – талановитої вінницької школярки, яка займається співом, плетінням з бісеру, веде особистий блог. У неї з дитинства є вроджена вада зору (гіпоплазія макули), яка потребує підтримки і лікування. Світлана дуже хоче співати і планує стати учасницею жіночого хору «Соломія».

Як йдеться в анонсі події, в неділю на площі “Соломія” представить нову сильну програму, в якій поєднаються класичні обробки українських електронних пісень з сучасними каверами та електронною музикою. Їх готують спільно з Андрієм Верніковським (DJ MUZON) і все це, заради однієї цілі – зібрати кошти на лікування своєї майбутньої учасниці.

Жіночий хор «Соломія» відомий своїми нестандартними ідеями та креативом. Наприкінці 2016 року організували всесвітній флешмоб #Щедрик100challenge, записали кавер на пісню Тіни Кароль, співпрацювали з переможцем шоу «Голос країни» Олександром Клименко, народною артисткою України Ніною Матвієнко.

Цього року до Різдва “Соломія” та гурт “Pagoda” вразили всю країну оригінальною обробкою твору Миколи Леонтовича “Щедрик”: композицію в готичному стилі переглянуло понад сто тисяч разів користувачі з усієї країни.

Учасники концерту 20 травня:

Жіночий хор «Соломія». (Художній керівник і диригент хору
Назарій Давидовський. Концертмейстер: Наталія Бахчеван). DJ Muzon (Андрій Верніковський)
Ведучий концерту: Максим Никитенко.

Нагадаємо, що з цього ж місця 20 травня на годину раніше розпочнеться масова хода за сімейні цінності, організована релігійними громадами та громадськими організаціями Вінниці.