Наприкінці березня до Вінниці приїде фолк-метал гурт “Тінь сонця”

9:40
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

21 березня у Вінниці виступить київський гурт “Тінь сонця”, який відомий своїми піснями в стилі фолк-метал.

“Козацький рок” можна буде почути у вінницькому молодіжному центрі “Квадрат”, куди гурт приїде в межах всеукраїнського туру. Музиканти обіцяють порадувати слухачів найсвіжішими хітами та “старими добрими скарбами” дискографії.

“Весна – казковий час, коли в тебе знову виростають крила, коли ночі стають коротшими, коли ми стаємо свідками, як в якусь мить земля вибухає у фантастичних барвах.

Як і було обіцяно під час попереднього туру «Палає Степ», саме навесні прокинуться чугайстри і вовкулаки, мавки та болотники, які неодмінно проведуть тебе незвіданими стежками рідної землі, яка тільки-но пробудилася зі сну.
А тому – чекаємо на тебе!” – пишуть на фейбук-сторінці гурту.

«Тінь Сонця» є одним з найбільш концертуючих рок-гуртів України. В активі гурту: виступи практично на всіх великих українських фестивалях («Захід-фест», «Холодний Яр», «Бандерштат», «Файне Місто», «Respublika», «Ше-фест», «Дунайська Січ» та ін.), всеукраїнські турне містами України з сольними концертами, концерти в зоні АТО, а також участь у благодійних акціях, спрямованих на підтримку бійців та потерпілих у зоні бойових дій.

Однією з найбільш відомих пісень “тіней” є “Козаки”: свого часу під неї виходив на ринг боксер Олександр Усик, а Національна збірна України з футболу використовувала її під час Євро-2016.

Концерт гурту “Тінь Сонця” відбудеться 21 березня, о 19:00, у вінницькому молодіжному центрі “Квадрат”. Квитки коштують від 150 – 250 гривень, їх можна придбати за ЦИМ посиланням.

Фото – з фейсбук сторінки гурту “Тінь Сонця”