® Найцікавіші фішки iOS 16

12:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Найцікавіші фішки iOS 16

На конференції WWDC 2022 анонсована мобільна операційна система iOS 16. Поки що beta-версія доступна тільки для розробників, але у вересні обіцяють випустити офіційну версію. І, швидше за все, iOS 16 буде прошивкою смартфонів iPhone 14. Передзамовлення на новинку можна оформити в нашому інтернет-магазині Stylus.ua, щоб першим оцінити переваги пристрою. Далі розповідаємо про основні та найцікавіші фішки iOS 16.

Оновлення програми «Повідомлення»

Обмінюватися можна не лише текстовими повідомленнями та смайлами, а й контентом. Опція SharePlay буде доступна у програмі «Повідомлення» для спільного прослуховування музики, перегляду відео та демонстрації екрана гаджета. Крім того, користувач зможе видаляти та редагувати надіслані СМС протягом 15 хвилин, а відновити ненавмисно видалені — протягом 10 секунд. Також можна відзначати вхідні СМС як непрочитані. У новій ОС розширили список смайлів, Memoji та можливості розумного диктування тексту. При диктуванні не тільки розставляються розділові знаки відповідно до інтонації користувача, але і вставляються Memoji.

Режим фокусування

У новій ОС цей режим удосконалено, завдяки чому користувач зможе розмежувати роботу, відпочинок, сон та максимально сконцентруватися на необхідному завданні. Що змінилося в режимі фокусування:

– Можливість встановлення автоматичної зміни режимів за заданим часом.
– Встановлення обмежень у певних програмах.
– Налаштування індивідуальних параметрів у кожній програмі.
– Зміна екрана блокування одним торканням залежно від вибраного фокусного режиму.

Екран блокування та віджети

Головна зміна цієї ОС — покращення екрану блокування та можливість його персоналізації. Можна повністю налаштовувати стиль, шрифт і колір тексту. У віджетах буде відображатися інформація про погоду, фізичну активність, підключені пристрої, нагадування, прогрес тренувань та інше. Також змінилася ігрова панель, яка відображатиме хід гри, рахунок та прогрес друзів. Використовуючи цю панель, користувач легко приєднається до спільної гри. Змінився зовнішній вигляд віджету музики — обкладинка альбому розгортається на весь екран.

Safari

У популярному браузері додана можливість запуску FaceTime, за допомогою якої можна легко ділитися з іншими користувачами контентом, знайденою інформацією та відкритими вкладками. Такий підхід дозволить продуктивніше працювати у групі віддалено. Також покращено захист персональних даних. У браузері з’явиться можливість авторизації за допомогою Face ID або Touch ID.

Ці програми отримали найбільш глобальні зміни. Але, крім них, програмне забезпечення має низку інших оновлень, серед яких:

– створення сімейного альбому у «Фото»;
– оновлення програм «Фітнес» та «Здоров’я»;
– удосконалена функція Face ID;
– створення швидких нотаток;
– змінений інтерфейс програми «Дім»;
– Live-Text з відео та ін.

Більш детальний опис нової операційної системи iOS 16 можна знайти у блозі на сайті Stylus.ua.

Ілюстрації надано STYLUS.UA