Найсучасніша апаратура та професійні лікарі: у Жмеринці відкрили «Центр здоров’я MEDSUN»

15:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Сучасні апарати для ультразвукової, ендоскопічної, отоларингологічної, гінекологічної, офтальмологічної діагностик, та інших методів дослідження, десятки кваліфікованих вузьких лікарів, потужна лабораторна база, просторі приміщення, кімната для денного перебування, дитячий куточок, дистанційний запис, гнучкий графік роботи – саме такі переваги «Центру здоров’я MEDSUN», який відкрито у Жмеринці на вулиці Магістральній. При його створюванні орієнтир був на кращі світові стандарти. Адже наші пацієнти, як переконують у медцентрі, мають лікуватися лише на найвищому рівні.

Співвласниця «Центру здоров’я MEDSUN» Юлія Нікіторович каже, що у дитинства багато часу перебувала у Жмеринці. Тут є друзі, знайомі. Тому розуміла, що у місті залізничників має бути заклад, до якого люди йтимуть саме за здоров’ям.

«Ми готувались два роки. Повірте, саме збирали фахівців своєї справи, найкращих за усіма критеріями, зокрема людяністю, і саме вони обирали медичне обладнання, яке, попри складнощі, розшукували по всьому світу. І знаходили. Нам допомагали, коли чули, що хочемо створити саме сучасний медцентр», – з натхненням розповідає пані Юлія.

Тепер вона пишається колективом, запевняє, він – найкращий.

Розуміючи запити суспільства, всі приміщення центру підлаштовані для людей з особливими потребами. За словами пані Юлії, інклюзивність наразі є у пріоритеті.

Як запевняє головна лікарка медичного центру Наталія Коцюр, доволі великому місту потрібен такий центр, адже «найбільша цінність – це наше здоров’я та життя».

«Нам дуже пощастило зібрати висококваліфіковану команду лікарів, високотехнологічну лабораторію на рівні європейських стандартів. Пишаємось найсучаснішим УЗД-апаратом, офтальмологічним, гінекологічним, ендоскопічним обладнанням, отоларингологічним діагностичним та лікувальним обладнанням», – розповіла пані Наталія.

 

 

В її підпорядкуванні 23 лікарі. Є абсолютно всі спеціалісти – ендокринологи, кардіологи, неврологи, травматологи, гастроентерологи, дерматологи, отоларингологи, урологи, гінекологи, хірурги, педіатри.

«Підбирали спеціалістів виключно за рівнем їх фаху та досвідом, а також бажанням працювати», – пояснює головна лікарка.

За словами Наталії Борисівни, центр має мету постійно розширювати спектр технічного устаткування, адже на сьогодні саме забезпечення апаратами є визначальним для якісного надання медичних послуг.

Для тих випадків, коли пацієнти MEDSUN потребуватимуть перебування протягом декількох годин під наглядом лікаря та медсестри, у центрі облаштовані кімнати денного перебування. Фактично це денний стаціонар з постійним медичним супроводом і найкомфортнішими умовами.

Якщо клієнту призначаються, скажімо, крапельниці та інші процедури, то зручно бути протягом дня у палаті фактично готельного типу, при цьому розуміючи, що у будь-яку хвилину поряд медичний працівник. Він слідкує за станом, вимірює тиск, а при потребі запросить вузького спеціаліста для консультації.

Відвідування лікаря дитиною – це завжди складно. Малята не переносять черг, одразу починаючи шукати пригоди. У MEDSUN попіклувались про маленьких пацієнтів. Їм черги не загрожують. Ба більше, аби вони не нудьгували навіть хвилинку, можуть розважитися у чудовому дитячому куточку. Не помітять, як їх запросять і проведуть до лікаря.

Яке лікування без «загальної картини», тобто аналізів?.. Лабораторія медцентру забезпечена новітніми апаратами для понад 1000 досліджень крові та інших рідин нашого організму.

«Такого за рівнем послуг медцентра у Жмеринці немає. Містяни у нас можуть отримати абсолютно усі послуги. Думаю, що MEDSUN за певними показниками навіть краще за вінницькі центри. А щодо аналізів, то наші «бджілки», як я називаю наших лаборантів, вранці їх приймають, а ввечері вже отримаєте результат», – запевняє Олена Бабенко, головна медична сестра.

Для зручності пацієнтів у медцентрі ведеться попередній запис по телефону. Звісно, можна й одразу завітати. Адміністраторка миттєво зорієнтує клієнта. Його якнайшвидше проконсультують лікарі, призначать додаткові дослідження та відповідну терапію чи хірургічне втручання. Адже головна мета – пацієнт має вийти здоровим і задоволеним.

Напрямки роботи ЦЗ MEDSUN:

Косметологія, ендокринологія, офтальмологія, отоларингологія, педіатрія, дерматологія, гастроентерологія, кардіологія, урологія, проктологія, гінекологія, невропатологія, косметологія, травматологія, сімейна медицина, лікувальні маніпуляції, діагностика, виклик лікаря, онлайн-консультація, вакцинація, аналізи.

Графік роботи медцентру:

ПН-СБ: 9.00-19.30
НД: 9.00-14.00

Лабораторія Medsun: 7.00-12.00 (щоденно)

Тел. 0730005518
Тел. 0800213999 (безкоштовно)

Сайт: medsunclinic.com.ua
Instagram: medsunclinincs. Посилання: https://instagram.com/medsunclinics?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Фото надані Medsun