«Нафтогаз України» збільшив ціну на газ для побутових споживачів на 14%

7:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У січні клієнти «Нафтогаз України» платитимуть більше за газ. Газопостачальна компанія підвищила ціну для своїх побутових споживачів за блакитне паливо.

«Економічна правда» з посиланням на пресслужбу «Нафтогаз України» повідомляє, що в січні для побутових клієнтів підвищать ціну газу на 14%.

Ціни на природний газ для побутових клієнтів в січні 2021 року будуть на рівні 7,22 гривні за кубічний метр з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки). У грудні поточного року ціна складає 6,33 гривні. Водночас у компанії зазначають, що «ціна на блакитне паливо від газопостачальної компанії «Нафтогаз України» у січні традиційно лишається нижчою за середньоринкову».

– Зміни цін на газ у січні обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на блакитне паливо. Разом із тим ГК «Нафтогаз України», починаючи з серпня, пропонує своїм клієнтам газ за одними з найнижчих цін серед постачальників. Таку ціну компанія може собі дозволити завдяки помірній націнці на блакитне паливо, довгостроковому контракту на оптову закупівлю газу, а також оптимізації операційних витрат – газопостачальна компанія не розбудовує широку мережу офлайнових сервісних центрів, а пропонує зручні сервіси онлайн та залучає для підключення та обслуговування відділення й офіси наших партнерів у рамках співпраці, – йдеться у повідомленні.

«Нафтогаз України» формує ціни лише для своїх побутових клієнтів.

Читайте також: “Нафтогаз” прогнозує здорожчання газу вже в листопаді-грудні цього року

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.