На вихідних у Вінниці майже 2000 людей вакцинували проти COVID-19

11:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Минулими вихідними у Вінниці працювали Центри вакцинації населення проти COVID-19. Цього разу громадяни могли отримати не лише вакцину «CoronaVac», але й дозу препарату «Соmirnaty» від «Pfizer».

Центр масової вакцинації населення проти Covid-19 традиційно працював у приміщенні Експоцентру (вул. Соборна, 68). Крім того, вінничани могли отримати щеплення у центрах первинної медико-санітарної допомоги, повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Загалом за два дні, 17 та 18 липня, у Вінниці в центрах масової вакцинації та первинної медико-санітарної допомоги вакцинували 1 982 людини.

Зокрема у приміщенні Експоцентру вакцинували 1248 людей. Вони отримали дозу препарату «Соmirnaty» від американського бренду «Pfizer». Додамо, що минулими вихідними у Вінниці цю вакцину вперше можна було отримати у Центрі масової вакцинації. Раніше вінничанам пропонували лише вакцину «CoronaVac».

На графіку нижче зображено кількість вакцинованих громадян у Центрах масової вакцинації населення (без урахування центрів первинної медико-санітарної допомоги).

Протягом 17 та 18 липня у Центрах первинної медико-санітарної допомоги в стаціонарних пунктах щеплень можна було отримати щеплення вакциною «CoronaVac». Загалом там вакцинували 734 вінничанина. З них 86 осіб отримали першу дозу, 648 — другу.

– Вінницький міський голова Сергій Моргунов доручив департаменту охорони здоров’я збільшити кількість бригад медиків у центрах вакцинації. Як зазначила Світлана Стефанкова, медпрацівники, які щеплюють вінничан від Covid-19, проходять спеціальне навчання, — додають у міській раді.

З початку вакцинальної кампанії у Вінниці проведено вже 45 159 щеплень. Першу дозу препарату отримали 29 704 людини, другу – 15 455.

Фото: Вінницька міська рада

Графіка Катерини Дядюк

Читайте також: Центри масової вакцинації проти COVID-19 відвідало 3,2 тисячі вінничан. ГРАФІК

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.