На вихідних у Центрі масової вакцинації 733 вінничан отримали перше щеплення від COVID-19

10:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

За вихідні у центрі вакцинації проти COVID-19, який розмістили в “Експоцентрі” торгово-промислової палати,  щепили майже 733 вінничан. Отримати щеплення можна буде й на наступні вихідні.

Центр масової вакцинації населення працював протягом 12 та 13 червня. Як повідомили у Вінницькій міській раді, щеплення робили вакциною китайського виробництва “CoronaVaс” (вона пройшла сертифікацію у Європі та визнана ВООЗ).

Таким чином у суботу першу дозу вакцини проти COVID-19 там отримали – 368 охочих, а у неділю – 365. Водночас Олександр Шиш, директор Департаменту охорони здоров’я міської ради, зазначив, що для масової вакцинації населення від COVID-19 було передбачено 1000 доз вакцини “CoronaVaс”.

– У центрі ми забезпечили усі умови для безпечного процесу вакцинації. Медичні працівники слідкували, аби містяни дотримувались соціальної дистанції та були в масках. Обов’язково після вакцинації люди залишались у приміщенні ще пів години, щоб лікарі могли спостерігати за їхнім самопочуттям,  – розповів Олександр Шиш.

– Також про всяк випадок біля центру чергувала бригада “швидкої”, але її допомога не знадобилася. Чотири вакцинальні команди щеплювали усіх охочих, незалежно від того, чи реєструвались вони у системі “Дія”. Головні умови для вакцинації – гарне самопочуття та місцева прописка, – зазначив директор Департаменту.

Зі слів Олександра Шиша, на наступні вихідні у Вінниці планують відкрити ще кілька центрів масової вакцинації населення. Зазначається, що вакцина є у достатній кількості.

У Вінницькій міській раді нагадують, що вакцинуватися від COVID-19 можна не тільки у центрі масової вакцинації, а й у стаціонарних пунктах щеплення – на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги. Там вакцинують людей з листа очікування та зареєстрованих в додатку “Дія”, яких попередньо запрошують сімейні лікарі.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Цими вихідними у Вінниці безкоштовно вакцинуватимуть мешканців міської ОТГ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.