Цими вихідними у Вінниці безкоштовно вакцинуватимуть мешканців міської ОТГ

11:23
Автор: В'ячеслав Луцков

Цими вихідними, 12-13 червня, у Вінниці безкоштовно вакцинуватимуть мешканців міської ОТГ, яким вже виповнилось 18 років. Охочим отримати щеплення потрібно мати з собою паспорт, а у випадку відсутності декларації з сімейним лікарем – ще й довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

– У Вінницькій міській територіальній громаді 12 та 13 червня буде працювати Центр вакцинації населення від Covid-19. Він розташується за адресою: вул. Соборна, 68, Вінницька торгово-промислова палата «Експоцентр». Вакцину можуть отримати охочі вінничани, яким уже виповнилося 18 років.

Центр вакцинації від Covid-19 працюватиме з 10:00 до 14:00. Для щеплення доступна вакцина «CoronaVak».

Усім хто планує отримати вакцину, при собі обов’язково необхідно мати паспорт громадянина України. А вінничанам, які не мають підписаних декларацій з сімейними лікарями, – окрім паспорта необхідно взяти з собою довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, – йдеться в повідомленні.

Загалом в Україні станом на 9 червня 1 364 566 людей отримали одну дозу вакцини, 180 453 людини – дві дози.

Нагадаємо, вчора, 9 червня, одночасно на всій території України встановили “зелений” рівень епідемічної небезпеки. Разом з тим, нагадуємо про необхідність дотримання карантинних вимог та безпечної відстані.

Ілюстративне фото – static.stacker.com