× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На вінницькому виробництві деталей до “Мерседесів” до кінця року створять понад 2000 робочих місць

10:18
Автор: Vежа

ДП “Електричні системи”, яке запрацювало у Вінниці наприкінці минулого року, продовжує розвиватися та набирати працівників. До кінця 2018-го року тут очікують залучити понад 2000 робітників, а для цього створюють відповідні умови праці та розмірковують над збільшенням заробітної плати. Робочим місцем також забезпечують осіб із порушеннями слуху. 

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко вчора, 7 лютого, відвідали нове українсько-американське підприємство “Електричні системи” та зустрілися із його керівником, аби перевірити стан справ на виробництві. Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Нагадаємо, що підприємство “Електричні системи” спеціалізується на виробництві джгутів, кабелів та шнурів для автомобільного концерну Mersedes-Benz, та запрацювало у Вінниці восени минулого року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вінницький завод Delphi інвестує 10 мільйонів євро в економіку області за півтора роки

На сьогодні “Електричні системи” продовжують набирати парцівників і збільшує свої виробничі потужності, що дасть можливість до кінця 2018 року створити ще додадково майже 1000 нових робочих місць.

  • Існують, звичайно, окремі організаційні питання, які потребують вирішення, – зазначив Валерій Коровій. – Вони пов’язані з тим, що об’єкт дуже швидко зростає, з певним технологічним процесом. Для прикладу, в силу певних обставин, підвезення того чи іншого матеріалу може затримуватись, а це спричиняє тимчасовий простій виробничої лінії, що, відповідно, впливає на виплату заробітної плати працівникам.

До речі, директор підприємства Олександр Тіщенко запевнив, що сьогодні заробітна плата робочих складає 6500 гривень, але це за умови відсутності простою виробництва та сумлінного виконання працівником своїх обов’язків. На сьогоднішіній день на ДП “Електричні системи” працюють 764 робітники, але до кінця лютого планують збільшити кількість ще на 200 осіб.

  • Передбачається, що до кінця року загальна чисельність працівників складе 2500 чоловік. З 1 березня також очікується зростання заробітної плати ще на 18%. У зв’язку з ротацією нового обладнання, ми працюємо минаючи склади, одразу на експорт. Одна виробнича лінія працює у 3 зміни, інші – в одну зміну. Також ми залучаємо до роботи людей з вадами слуху. Для цього у нас працює перекладач, який допомагає в процесі навчання. До того ж, дві групи людей на разі проходять навчання в Румунії, – розповів Олександр Тіщенко.

Валерій Коровій підтвердив, що нині тривають перемовини щодо збільшення заробітної плати працівникам підприємства. За його словами, протягом 2017 року заробітна плата у Вінниці в гривневому еквіваленті зросла на 50%. Чиновники прогнозують, що при відносно стабільному курсу долара середньомісячна зарплата впродовж 2018 року зросте ще щонайменше на 40-50%.

  • Ми надзвичайно зацікавлені у формуванні конкуренції на ринку праці. А, оскільки найближчим часом на нього вийдуть кілька потужних гравців, які будуть лише посилювати конкуренцію, це створить передумови зростання ціни на робочу силу в регіоні. За нашим прогнозом цьогоріч в сфері промислової індустрії буде створено від 2 до 3 тисяч нових робочих місць, – додав голова облдержадміністрації.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко зауважив, що підприємство дуже активно розвивається, адже було створено “з нуля” та вже за півроку показує високі темпи виробництва, а кількість замовлень від концерну Mercedes-Benz постійно зростає. Він також додав, що на підприємстві подбали про інфраструктуру для працівників: є медичний кабінет, зони відпочинку та кімнати для харчування. Незабаром також організують підвіз працівників з сіл, що знаходяться поблизу Вінниці.

Найближчим часом чиновники ОДА, представники компанії Delphi та ДП “Електричні системи” планують зібратися разом та обговорити подальшу стратегію розвитку підприємства.

Фото з сайту Вінницької ОДА

 

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.