На вінницькому «Кристалі» почали підготовку до будівництва технопарку

11:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці збудують перший український муніципальний інноваційно-технологічний парк. Запустити його планують після 2020 року. 

На сторінці вінницького міського голови Сергія Моргунова повідомляється, що проект планують запустити після 2020 року. Наразі вже завершено підготовчі роботи з розчищення будівельного майданчика. Обіцяють, що цей простір зміниться до невпізнаності.

Розвиток підприємництва та стартапів, реалізація потенціалу молоді, якій не доведеться шукати можливостей поза містом. Саме це наша мета, над якою працюємо, – вказано у дописі. – Технопарк «Кристал» – це 8 тисяч кв. м. площ для побудови комфортного середовища для інновацій. Місце концентрації знань, талантів, технологій, інвестицій.

Концепція розвитку технопарку передбачає створення інноваційних офісів, коворкінгів, конференц-залів, освітніх центрів для дітей та дорослих, місць для проведення заходів, лабораторії Fab lab та іншої необхідної інфраструктури для функціонування проекту на території «Кристалу».

– Сьогодні Вінниця є одним з лідерів у галузі інновацій та ІТ, але необхідно посилювати наші конкурентні можливості, створювати якісні робочі місця у сфері інноваційної економіки та креативних індустрій. І саме вінницький інноваційно-технологічний парк «Кристал» стане важливою перевагою міста та всього регіону, – додають у дописі.

У реалізації цього проекту спираються на досвід польських партнерів та співпрацюють з Келецьким технологічним парком – проект, який отримав співфінансування у рамках конкурсу «Польська допомога з розвитку 2019» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 

Читайте також: Як виглядатиме вінницький технопарк. ГРАФІКА

Читайте також: Тролейбуси “Вінниця”, реконструкція “Кристалу”, нові садочки та дороги: плани Вінниці на 2019 рік

Читайте також: Вінниця готується до майбутнього”: опублікували промо-ролик вінницького технопарку. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.