× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінничині планують спорудити ще дві сонячні станції на 20 мегават

16:26
Автор: Андрій Качор

9 березня Агенцією регіонального розвитку вінницької ОДА підписано договір про взаємодію з черговим “сонячним” інвестором.

Ідеться про наміри українського підприємства із залученням іноземного капіталу збудувати на території Бершадського району Вінницької області сонячної електростанції потужністю 10 МВт. Загальна вартість проекту – 10 мільйонів євро.

Як розповів у коментарі Vежі керівник Агенції регіонального розвитку Валерій Нікітюк, споруджувати сонячну станцію планує українське підприємство, але із залученням іноземного капіталу.

“Наразі я не хочу називати цього інвестора, поки не розпочнуться самі роботи. Ми очікуємо, що це станеться вже на початку наступного місяця: саме підсохне місцевість, буде доставлено обладнання з Європи. На початку квітня має розпочатися монтаж”, – повідомив п. Валерій.

Окрім того Валерій Нікітюк повідомив, що в цьому ж районі неподалік споруджується ще одна СЕС аналогічної потужності – також українською компанією.

На Вінниччині за рік збудували дев’ять сонячних електростанцій

“У найближчі місяці ми очікуємо візиту інвестора з Арабських Еміратів, який планує спорудити найпотужніші СЕС на Вінниччині – на 50 МВт. Вони можуть бути розташовані в Піщанському та Ямпільському районах”, – повідомив чиновник.

Принц Саудівської Аравії інвестує кошти в сонячний бізнес на Вінниччині

Нагадаємо, що Вінницька область – лідер в Україні по виробленню сонячної енергії: на Вінниччину припадає 20% сонячної енергії, виробленої загалом по країні.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.