На Вінниччині зупинили водія автомобіля, у якого виявили шість гранат без запалів
Публікація 25 Квітня 11:48
Патрульні Вінниччини вчора, 24 квітня, зупинили водія автомобіля, у якого виявили шість предметів, схожих на гранати без запалів.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на Телеграм-канал Патрульної поліції Вінницької області.
Предмети, схожі на гранати, виявили Хмільницькі патрульні
Зупинили 32-річного водія автомобіля Chery Tiggo вдень на автодорозі М-21. Під час спілкування із патрульними чоловік поводив себе підозріло. Він намагався уникнути розмови про те, чи є в його автомобілі заборонені речі та помітно нервував.
Тому поліцейські провели поверхневу перевірку керманича та його транспортного засобу. У сумці чоловіка виявили шість предметів, схожих на гранати без запалів.
Розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ. Вилучені боєприпаси направили на експертизу.
Фото – Телеграм-канал патрульної поліції
Дякуємо!
Тепер редактори знають.