На Вінниччині засудили до шести років тюрми військового, який вчасно не з’явився на службу

11:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 15 Квітня 2024, в 10:54

Вінницький апеляційний суд залишив без змін вирок щодо військового, який не з’явився вчасно на службу без поважних причин. Його покарали на шість років позбавлення волі.

Як повідомляє Вінницький апеляційний суд, обвинувачений просив скасувати вирок суду першої інстанції. За його словами, відмовився від служби, бо совість не дозволяє йому вбивати і робити зло. Тому 46-річний чоловік вину не визнав.

Відомо, що у серпні 2022 року командир господарського відділення взводу матеріально-технічного забезпечення однієї з військових частин Вінниччини не прибув у лікарню, куди його направили. Потім не повернувся у військову частину. Його затримали вдома у січні 2023-го. Раніше, коли до нього навідувалися офіцери, поїхати на службу добровільно солдат відмовлявся.

Цей вчинок кваліфікували за частиною 5 статті 407 Кримінального кодексу України(самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем, а також нез’явлення його вчасно на службу без поважних причин, вчинені в бойовій обстановці, а так само ті самі дії тривалістю понад три доби, вчинені в умовах воєнного стану). Санкція передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Ілюстрація – poltava365.com