На Вінниччині засудили до 10 років позбавлення волі обвинуваченого в зґвалтуванні дівчинки

11:45
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині суд першої інстанції засудив визнав 54-річного чоловіка винуватим у зґвалтуванні малолітньої дівчинки. Обвинуваченого засудили до 10 років позбавлення волі, однак вирок поки не набрав законної сили.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Вінницької області.

– Прокурором доведено, що в липні 2019 року, неподалік від місця свого проживання, обвинувачений зустрів малолітню потерпілу, яку знає з народження, покликав її до себе та з метою задоволення статевої пристрасті неприродним способом, діючи умисно, достовірно знаючи про її малолітній вік, скориставшись своєю фізичною перевагою, відсутністю сторонніх осіб та її вразливим станом, яка в силу відсутності розуміння характеру і значення протиправних дій, не могла протидіяти та чинити йому опір, вчинив стосовно неї дії сексуального характеру, – повідомляють у прокуратурі.

Вказано, що Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області підтримав правову позицію ювенального прокурора Могилів-Подільської окружної прокуратури та визнав 54-річного чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України (зґвалтування, вчинене щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди).

В результаті суд призначив чоловікові покарання у виді 10 років позбавлення волі із внесенням даних особи до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи. На цей час вирок законної сили не набрав.

Ілюстративне фото – mediaoneonline.com

Читайте також: У Вінниці суд дав 13 років тюрми чоловіку за зґвалтування дитини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.