На Вінниччині замість святкової ялинки підсвітили пам’ятник томату. ФОТО

16:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині, в селі Велика Кісниця, замість святкової ялинки підсвітили пам’ятник томату, який встановили як символ села.

Як пише “Вінниця.інфо”, виготовлений пам’ятник з пісковику – натуральному матеріалу, який добувають неподалік. Світлий камінь вирішили підсвітити у червоний, звичний для томату колір. Для цього копали траншеї, прокладали кабелі та встановлювали освітлення.

 

 

– Під Новий Рік всі запалюють ялинки. А ми вирішили бути оригінальними та запалили новорічний томат. Багато людей питали нас: чому помідор не червоний? Ну то ми його «вдосконалили». Простих шляхів, звичайно, не шукали.

Попрацювати довелося добряче. Копали траншеї, прокладали кабелі, встановлювали правильне освітлення. Результат – неперевершений! Світлини не передають всього вау-ефекту, який відчувається тут, на місці. Прийдіть ввечері – будете приємно вражені, бо тепер він справді червоний, – розповідає Андрій Федик, місцевий активіст та організатор руху «Z міста V село».

У Великій Кісниці пам’ятник томату встановили тому, що цей овоч є символом села. Саме тут практично всі мешканці вирощують понад 70-років помідори для продажу.

Фото – Вінниця.інфо

Читайте також: Золото тисяч вогників: у Вінниці відкрили новорічну ялинку. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.