На Вінниччині зафіксовано вже 16 випадків захворювання на коронавірус. ВІДЕО

17:54
Автор: Vежа

На території Вінниччини станом на 16:00 зареєстровано вже 16 випадків захворювання на коронавірусну хворобу, спричинену Covid-19. 

Про це повідомляє заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Надія Марусяк у відеозверненні, яке опублікувало “Суспільне. Вінниця”.

У 27 випадках коронавірус не виявлено, зразки матеріалів ще від двох осіб ще досліджуються. Водночас у зверненні не повідомляється, в яких саме районах області виявлені нові хворі.

Нагадаємо, що станом на 10:00 27 березня офіційно повідомлялося про дев’ять випадків захворювання на коронавірусну хворобу на території Вінниччини. Загалом станом на цю годину в Україні зареєстровано 218 лабораторно підтверджених випадків Covid-19.

Також Марусяк повідомила, що на даний час в лікарнях області розгорнуто 524 інфекційних ліжок При потребі їхня кількість буде збільшена шляхом перепрофілювання інших ліжок або цілих медичних закладів згідно з планом.

Нагадаємо, вранці Вінницька міська рада повідомила, що “перша хвора – це працівниця 2-го пологового будинку. Наразі вона та другий пацієнт перебувають в інфекційному відділенні лікарні №1. Їхній стан наближається до задовільного. Вони отримують необхідне симптоматичне лікування. Температура у них сьогодні нормальна.

Ще 4 хворі – працівниці пологового будинку. Клінічні прояви захворювання у них відсутні. Вони перебувають під суворою самоізоляцією разом з членами сімей під контролем сімейних лікарів та працівників поліції.  Наразі проводиться активне виявлення інших осіб, які мали професійні та побутові контакти”.

Що стосується інфікованого 5-річного хлопчика, то він перебуває в дитячій інфекційній лікарні. Стан дитини задовільний, він почувається добре. Так само задовільний стан і нормальна температура і в його батька, який перебуває разом з дитиною.

Окрім того сьогодні Вінницькою міськрадою було ухвалене рішення про призупинення перевезення пасажирів в громадському транспорті, крім працівників установ критичної інфраструктури.

Читайте також: У вінницькій міськраді пояснили, хто зможе користуватися громадським транспортом за спецперепустками

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.