На Вінниччині за тиждень склали 384 адмінматеріали через порушення правил карантину

16:10
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

За тиждень на Вінниччині рейдові групи склали 384 адміністративних матеріали через порушення правил карантину. Найбільше адмінматеріалів склали за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

Вказується, що щодня в області працюють 67 рейдових груп, до складу яких входять поліцейські, працівники Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки, муніципальної охорони та санітарні лікарі.

За результатами їхніх перевірок упродовж тижня склали 82 адміністративних протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Зокрема, на адміністрацію закладів громадського харчування (ресторани, кафе, бари, їдальні, кафетерії) – 25 протоколів; суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення – 40 протоколів; продовольчих ринків – 2 протоколи; непродовольчих ринків – 2 протоколи.

– Окрім того, винесено 290 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок).

Крім того, впродовж тижня здійснено 679 перевірок (626 – на автотранспорті, 53 на залізничному транспорті) дотримання правил пасажирських перевезень міжобласного значення, виявлено 12 порушень, на водіїв та пасажирів складено 12 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП.

Стаття 44-3 КУпАП. Порушення правил щодо карантину людей

1. Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, –

тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000 – 34 000 гривень) і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 000 – 170 000 гривень).

2. Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, –

тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 – 255 гривень).

Ілюстративне фото – realist.online

Читайте також: Ставлення до вакцинації, карантинних обмежень та віра у власну вакцину: результати соцопитування “Рейтингу”

Читайте також: За рік коронавірус став третьою серед найчастіших причин смерті на Вінниччині

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.