На Вінниччині за минулу добу вигоріло понад 40 гектарів сухої рослинності

15:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині за минулу добу сталось 27 загорянь чагарників, очерету та сміття. Вони були зафіксовані у всіх районах області. Як наслідок, знищено понад 40 гектарів сухої рослинності.

Як повідомляє ГУ ДСНС України у Вінницькій області, одна з найбільших пожеж сталася в селі Квітка у Барській громаді Жмеринського району на площі 3,8 гектара.

Так, рятувальники знову нагадують про шкоду яку може заподіяти вогонь. Так, до складу диму, який утворюється під час горіння рослинних залишків, входять надзвичайно небезпечні для здоров’я людини окиси азоту, чадний газ, важкі метали та ціла низка канцерогенних сполук.

Незважаючи на війну в країні, сезон весняного «загострення» у паліїв трави таки розпочався. Підпали сухої рослинності та сміття небезпечні не лише для життя та здоров’я людей, але й для природи. На жаль, як видно зі статистики, кількість пожеж на відкритих територіях, спричинених необдуманими підпалами вражаюче прогресує, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, у Вінниці «Муніципальна варта» створила вісім робочих груп для протидії спалюванню відходів рослинного походження. Рейди будуть з 14 березня по 30 квітня.

Фото – зі сторінки ГУ ДСНС України у Вінницькій області у Facebook

Читайте також: У Вінниці розпочалися весняні рейди з виявлення паліїв рослинних відходів

Читайте також: За вчора на Вінниччині “надзвичайники” десять разів виїздили на ліквідацію загорянь в екосистемах

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.