На Вінниччині виявили несанкціонований кар’єр на території Шаргородської ТГ

11:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині виявили несанкціонований кар’єр з ознаками користування надрами для видобування корисної копалини, яка за зовнішніми ознаками схожа на вапняк та піщано-гравійну суміш. Екологічна інспекція направила до поліції заяву про вчинення кримінального правопорушення. 

Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, інспектори сектору державного екологічного нагляду (контролю) надр влаштували рейдову перевірку. Під час інспектування на території Шаргородської міської територіальної громади в несанкціонованому кар’єрі, який розташований на північно-східній околиці с.Руданське, виявили ознаки користування надрами для видобування корисної копалини, яка за зовнішніми ознаками схожа на вапняк та піщано-гравійну суміш.

Про вчинення правопорушення свідчили видобуті та розміщені на території кар’єру корисні копалини, а також сліди від роботи автотракторної техніки. Площа несанкціонованого кар’єру становить орієнтовно 150-200 м2, глибина розробки від 2 до 3 метрів. За попередніми підрахунками правопорушники незаконно видобули та вивезли у невідомому напрямку не менше 500 м3 корисних копалин. На час виявлення правопорушення в кар’єрі особи, які здійснювали видобуток, та техніка були відсутні.

Інспекція направила до поліції заяву про вчинення кримінального правопорушення за ч.1 ст.240 ККУ (Порушення встановлених правил охорони та використання надр). Такі діяння караються штрафом від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

 

Читайте також: Справа знищення 15 000 дерев: на Вінниччині затримали директора лісгоспу, який пропонував хабар слідчим

Читайте також: У Вінниці склали адмінпротокол на чоловіка, який встановив обмежувач руху транспорту на прибудинковій території

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.